instruktorzy

Marta Weglarz

Marta Węglarz

Prowadzę własną instytucje szkoleniową, z wykształcenia Technik administracji podatkowej. Certyfikowany Instruktor stylizacji rzęs i brwi oraz Linergistka, kosmetyczka, wykładowca.

Szkolenia i warsztaty prowadzę od 2017roku, biorę udział w szkoleniach i kongresach dotyczących branży Beauty, podnosząc na bieżąco swoje kwalifikacje. Na szkoleniach do każdej kursantki podchodzę indywidualnie i po szkoleniu udzielam pomocy on-line. W 2019 roku zdobyliśmy 1 miejsce jako Kosmetyczka roku w mieście Gliwice w konkursie Dziennika Zachodniego. Laureat nagrody Orły kosmetyki 2018, 2019 oraz 2021 Gold. 3 miejsce Orły Kosmetyki 2022 w mieście Gliwice.

Uwielbiam pracę z kursantkami – praca to moja pasja !

Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska to specjalistka z zakresu kosmetologii estetycznej i makijażu permanentnego.

Absolwentka Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej na kierunku Kosmetologia. W 2018 roku ukończyła studia podyplomowe uzyskując tytuł Trenera Makijażu Permanentnego. Ponieważ kosmetologia i makijaż permanentny to jej pasja nie przestaje się doszkalać w tych dziedzinach, oraz śledzić najnowszych trendów. Szkoleniowiec z makijażu permanentnego z zakresu brwi pudrowych, kreski eyeliner i kreski cieniowanej.

Na szkoleniach podchodzi indywidualnie do każdej kursantki.

Joanna Kazanecka

Joanna Kazanecka

Joanna Kazanecka to wizazystka z 7-letnim doświadczeniem. Absolwentka Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej na kierunku Kosmetologia, specjalizacja Wizaż i Stylizacja.

Specjalizuje się w makijażach dla klientów indywidualnych oraz w pracy przy sesjach zdjęciowych. Jej prace można było kilkukrotnie zobaczyć w polskim magazynie Make-Up Trendy oraz w zagranicznych magazynach takich jak Elegant Magazine, Shuba Magazine czy Malvie Magazine. Dwukrotnie została finalistką mistrzostw makijażu Make-Up talent Show by Olaf Tabaczyński.

Była jedną z uczestniczek programu telewizyjnego Beauty Express Mistrzynie Makijażu.

Aneta Jarosz

Aneta Jarosz

Moja przygoda z masażem rozpoczeła się 15 lat temu.
Skończyłam dzienną szkołę policealna na kierunku : technik masażysta.

Mam za sobą również wiele kursów, które poszerzyły moją wiedzę z tego zakresu. Do masażu podchodze z dużym zamiłowaniem. Podczas szkoleń staram się w sposób zrozumiały i praktyczny przekazać swoje umiejętności.

Oferata moich szkoleń pozwala na wybór konkretnej formy masażu osobom początkującym w tej dziedzinie jak również praktykującym masażystom.